Haber

Venedik’te 3 katlı binadan atladı: Turiste ‘aptallık belgesi’ verilecek

İtalya’nın Venedik şehrinin Belediye Başkanı Luigi Brugnaro, turisti aradıklarını, kendisine ‘aptallık belgesi’ verilmesi gerektiğini söyleyerek turistin üç katlı bir binadan kanala atladığı görüntüyü paylaştı. ve “bir sürü tekme”.

Viral videoyu sosyal medyada Twitter hesabından paylaşan Başkan Brugnaro, “Bu ‘kişiye’ APTALLIK belgesi verilmeli ve bolca tekme atılmalı. Bu kişiyi tespit etmeye ve aşağıda kendisini ve arkadaşını ihbar etmeye çalışıyoruz. o aptal videoyu sosyal medya için hazırladı.” söz konusu. ‘Belediye liderlerine vandallara karşı daha gerçek yetki verilmesi gerektiğini’ kaydeden Brugnaro, kanala atlayan ve videoyu çeken kişinin gözaltına alınacağını söyledi.

‘Hem aptal hem suçlu’

Sosyal medya mesajlarında videolu açıklama da paylaşan Venedik Belediye Başkanı, ‘aptal’ dediği kişinin turist olduğundan bahsederek, bu kişinin özel eve nasıl girdiğini belirlemek için binaya kolluk kuvvetlerinin gönderildiğini söyledi. sadece iç çamaşırıyla üçüncü kattan atladığı konut ve çatıya nasıl çıktığı. Brugnaro, “O atlayışta hayatını riske attı ama aynı zamanda bir suçlu. Bu şehirde yarattıkları tehlikenin farkında değiller. Ya aşağıdan bir tekne geçiyorsa?” söz konusu.

Videoyu gören herkesi bu kişinin kimliğini tespit etmeye ancak görüntüyü ‘beğenmemeye’ çağıran Brugnaro, “Sosyal medyada beğeni almak için bu aptalca şeyleri yapıyorlar. Hakkında dava açılması için hukuka başvuracağız.” (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu