Yaşam

Son röportajını Haberler.com’a veren Metin Uca, vasiyetini şöyle açıkladı: Küllerimin Boğaz’a saçılmasını isterim.

Tedavi gördüğü hastanede gece yarısı hayatını kaybeden seslendirme sanatçısı ve sunucu Metin Uca, geçtiğimiz yılın şubat ayında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanmıştı. Haberler Mazeret programına konuk oldu. Son röportajında ​​keyifli bir şekilde öleceğini düşündüğünü söyleyen Uca, vasiyetini açıklayarak, “Yakılarak ölmek ve küllerimin Boğaz’a serpilmesini isterim” dedi.

“İYİ ÖLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

Kalaycıoğlu’nun “Yalnızlık korkunuz var mı?” Soru üzerine konuşan Metin Uca, “60 yaşındayım ve yalnızım. Bana bir şey olursa diye bir kadınla birlikte olma taraftarı değilim. Bu o kadına haksızlık olur. Olmaya çalışıyorum.” Kendi kendime yetiyorum. Ölümden korkmuyorum. Güzel bir şekilde öleceğimi düşünüyorum.”

“YARATILMAK İSTİYORUM, İKİ YÜZLÜ BİR CENAZE TÖRENİ İSTEMİYORUM”

Vasiyeti hakkında konuşan Metin Uca, “Burası özgür bir ülke olsaydı yanarak ölmek isteyenlere saygı gösterilirdi. Ama ne yazık ki böyle bir şansımız yok. Ben yanarak ölmek ve küllerimin serpilmesini istiyorum. Boğaz üzerinde. Maalesef böyle bir şansım yok. İkiyüzlü cenaze törenleri istemiyorum.” “Gerçekten yanarak ölmek istiyorum. Umarım ben ve arkadaşlarım bunu geride bıraktığım vasiyet çerçevesinde yaparız. Çünkü tören istemiyorum. Hatırlanmak istemiyorum” dedi. .

“BİRLİKTE OLDUĞUM 3 KADINIMI KAYBETTİM”

Hayatı boyunca sürekli ölümlerle sınandığını söyleyen ünlü sunucu, sözlerine şu şekilde devam etti: Annemi ve babamı 30 yaşında, 1,5 ay uzakta kaybettim. O zamandan beri yalnız yaşıyorum. Bağlanma kaygım o zamanlara dayanıyor. Hayatımda hep sevdiklerimle imtihan oldum. Birlikte olduğum 3 kadını da arka arkaya kaybettim. Ankara’da vokalist bir kız arkadaşımdan kötü bir ayrılık yaşadım. Evde astım krizi geçirdi. Ondan çok utandığım bir hayatım var. Sonra Derya’yı kaybettim. Sonra yine bir tane daha var. Bu ölümler her zaman ayrılıktan sonra meydana geldi. “Kendimi hatalı hissetmiyordum ama istemeden onu üzdüm.”

kibriscikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu